Kandiller için SMS Sözleri

Bir damla umut sepilsin yüreğine bir tatlı mutluluk dolsun gözlerine bin bir hayallerin gerçekleri bulsun duaların kabul olsun.
Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin doğum günü olan Mevlit Kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim..
Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle...
Gün vardır , bin yıldan uzun gelir bize bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize.
İslam'ın nurlu güneşi kalbinize doğsun, mekanınız cennet, Hz. Muhammet komşunuz olsun, günleriniz mutluluk ve saadetle dolsun, dualarınız kabul olsun.
Zade duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan,  gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, acılan eller var, Kandiliniz Mübarek olsun,
Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi.
Bu günlerin feyzi üzerine, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.
Gül-i Muhammed-i olanlara selam olsun, selam diyarından geçenlere bahar olsun, gönlü hazan olanların gönlü gülistan olsun, mübarek kandiliniz kutlu olsun.
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır, Ölümü  bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualardan birleşen gönüller vardır.
Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun..
Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun...
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalplerimizi okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmek dileğiyle.. Kandiliniz mübarek olsun..
Gün vardır bir yıldan uzun gelir bize. Yıl vardır bir geceden ısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim birbirimize. KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN..
Kardeşliğin daim olduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun ama mutlu, umutlu ve de sevgi dolu nice kandillere..
Kalplerimiz imanla, gönüllerimiz huzurla dolsun. Ne kurulmuş bağlar nede dostluklar unutulsun. Berat kandiliniz mübarek olsun.
Çiçeklerin en güzel açanı, yıldızların en güzel parlayanı, hayatın en güzel anı ve Allah'ın cennet mekanı sizin olsun. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün Miraç kandili, kandilin mübarek olsun.
 
Bayram İçin SMS Sözleri

Ana Sayfa

 

 

 

Copyright © 2007-2008  Yusuf Altunkaya    y_altunkaya@hotmail.com